O nas

Intergrafix Sp. z o.o. jest polską firmą, która od lat zajmuje się handlem używanymi maszynami poligraficznymi. Naszym klientom zapewniamy serwis maszyn offsetowych oraz introligatorskich. Jesteśmy związani współpracą handlową z firmami włoskimi, niemieckimi. Jesteśmy również przedstawicielami firm i fabryk produkujących nowe maszyny do kartonażu np.: ZHEJIANG XINWEI MACHINERY CO.,LTD., UP Group , Ragaoke z Chin.

Trzonem naszej firmy są specjaliści, tacy jak mechanicy, elektrycy, elektronicy; niektórzy związani z poligrafią ponad 20 lat. Tak wyspecjalizowana kadra pozwoliła nam rozszerzyć działalność na prężnie działający dział techniczny zajmujący się demontażami, instalacjami, załadunkami maszyn poligraficznych. Instalujemy sprzęt u klienta i wykonujemy testy poinstalacyjne. Zajmujemy się remontami maszyn. Posiadamy własny warsztat, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko dorobić, zregenerować lub naprawić potrzebne części. Wytwarzamy własne podzespoły i innowacyjne rozwiązania do maszyn na życzenia klientów. Stawiamy pierwsze kroki w budowie naszych autorskich maszyn. Do tej pory udało nam się w pełni ukończyć prasę do klejenia bloków. Pracujemy nad kolejnymi projektami.

Zapraszamy do naszego magazynu, który służy nie tylko do przechowywania maszyn, ale i do ich prezentacji oraz testów. W naszych nowych biurach pracują handlowcy, którzy w każdej chwili służą pomocą klientom w języku polskim, angielskim, rosyjskim, czeskim. Posiadamy również zewnętrznych przedstawicieli, którzy często są również serwisantami terenowymi, przygotowanymi tak, aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć do klienta. Nasza praca jest ubezpieczona. Ubezpieczenie obejmuje maszyny i ludzi w trakcie prac podczas załadunku, transportu oraz podczas instalacji.

Oferujemy Państwu nasze usługi i doświadczenie. Zapewniamy szybkość w działaniu, jakość wykonywanych prac oraz konkurencyjne ceny.

  • Intergrafix

    Firmę Intergrafix tworzą ludzie związani z branżą poligraficzną od ponad 20 lat, a od 1998 roku zajmują się handlem i serwisem maszyn poligraficznych.

  • Informacje
  • Kontakt

    office@intergrafix.pl

  • Znajdź nas